7/10
Dvitaškiai
83%
10/12

Sekmadienį atkrintamųjų kovas pradėjo „SC-Daumantų“ ir „Aistruolio“ bei „Herado“ ir „Akademijos-Naftrus“ poros. Pirmieji į aikštelę išbėgo „SC-Daumantų“ ir „Aistruolio“ krepšininkai. Per pirmąjį varžybų kėlinį tik 3 taškus varžovams leidę įmesti „SC-Daumantų“ ekipa, kontroliavo visą rungtynių eigą ir pasiekė užtikrintą pergalę 79-45. Rezultatyviausias sezono krepšininkas Aldas Gedeika ir toliau nemažina apsukų – pelnė 37 taškus, jam nebloga talkino Dominykas Mikalajūnas – 14 taškų, Domas Šelekas pelnė 10 taškų. „Aistruoliu“ Laimonas Zvėgas surinko 20 taškų.

Sekančiose rungtynėse „Heradas“ po sunkaus pirmojo kėlinio (21-31), atsigavo antrajame (23-12), o po ilgosios pertraukos perėmęs rungtynių kontrolę, šventė pergalę prieš „Akademijos-Naftrus“ ekipą 100-80. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai bei naudingiausiai žaidė Andrius Žilinskas – 30 taškų, Nerijus Moisas prie pergalės pridėjo 24 taškus, o Darius Mackus – trigubą dublį (13 tšk., 11 rez. perd., 10 atk. kam.). „Akademijos-Naftrus“ komandoje pasižymėjo Martynas Makarevičius – 27 taškai, Marius Jonaitis – 21 taškas, Ramūnas Smulskis – 12.

Kitose dienos rungtynėse favoritai „Kėdainiai“ ir „Pašušvys“ šventė pergales ir serijas baigė „sausu“ rezultatu 2-0. Varžybų rezultatai:

„Kėdainiai“ – „Timoverslas-Baltstata“   73-64

„Kėdainiai“: Evaldas Zagurskas 15, Medas Kuprijanovas 13, Povilas Dambrauskas 10.

„Timoverslas-Baltstata“:  Vaidas Mikalajūnas 20, Arvydas Kaupas 19, Saulius Macinavičius 10.

„Pašušvys“ – „SC-Pikenroll“   108-68

„Pašušvys“: Matas Zutkis 32, Šarūnas Reinartas 29, Einoras Stankus 21.

„SC-Pikenroll“ :  Laurynas Bunys, Lukas Žička ir Dominykas Saudargas po 9.