Perimti kamuoliai
2
Atkovoti kamuoliai
14

Praėjusių metų rajono krepšinio pirmenybių čempionai „SC-Daumantų“ krepšininkai laimėjo pusfinalio seriją prieš „Heradą“ 2-0 ir žengė į finalą. Abiejose rungtynėse vyko atkakli kova ir nugalėtojas sprendėsi tik ketvirtajame kėlinyje.  Sukaupę daugiau jėgų bei galingais spurtais pasižymėje lemiamuose ketvirčiuose „SC-Daumantų“ komanda šventė pergales rezultatais : 80-68 ir 89-82. Pirmajame mače nugalėtojus į priekį vedė Laurynas Danielius, pelnęs 26 taškus, Domas Šelekas pridėjo 17 taškų, Aldas Gedeika ir Dominykas Mikalajūnas pelnė po 14 taškų. „Heradui“ Gediminas Butkus pelnė 24 taškus, 14 – Nerijus Moisas,  10 – Darius Mackus.

Antros rungtynės: „SC-Daumantų“ – „Heradas“  89-82

„SC-Daumantų“: L.Danielius 28, J.Jasiulis 19, A.Gedeika 14.

„Heradas“ : Nerijus Moisas 21, Gediminas Butkus 18, Auktumas Jakas 16.

Kitoje pusfinalio serijoje tarp „Kėdainių“ ir „Pašušvio“ pamatėme visiškai priešingą scenarijų. Pirmose rungtynėse maksimalų susikaupimą pademonstravę ir puikiai rungtynių ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Pašušvio“ krepšininkai laimėjo rezultatu 84-67. Bet jau kitą dieną, atsakomojoje dvikovoje, nebeturintys kur trauktis „Kėdainių“ krepšininkai pademonstravo visai kitą jėgą ir sutriuškino varžovus 90-69. Taigi serijoje iki dviejų pergalių dabar lygybė 1-1. Lemiamos rungtynės - antradienį, Vilainių sporto salėje, 18.15 val.

Pirmos rungtynės: „Kėdainiai“ – „Pašušvys“   67-84

„Kėdainiai“: Medas Kuprijanovas 24, Arnoldas Reikertas 14, Povilas Dambrauskas 12.

„Pašušvys“: Matas Zutkis 24, Einoras Stankus 16, Šarūnas Reinartas 14.

Antros  rungtynės: „Kėdainiai“ – „Pašušvys“   90-69

„Kėdainiai“: Medas Kuprijanovas 28, Rytis Dambrauskas 24 (14 atk. kam.), Povilas Dambrauskas 10 (17 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Pašušvys“:  Šarūnas Reinartas 19, Matas Zutkis 16, Einoras Stankus 15.