2024-02-11 Rungtynių diena.

2024-02-11 Rungtynių diena. 16

SUGRĮŽIMAS

sekmadienio rungtynių diena prasidėjo rungtynėmis tarp „Herado“ ir „Ažytėnų“ komandų. Į Kėdainių rajonų krepšinio pirmenybes grįžęs Povilas Dambrauskas savo debiutą vainikavo pergale, „Ažytėnai“ savo varžovus įveikė rezultatu 88-81.

Naudingiausias šiose rungtynėse buvo Deividas Valikonis(16 tšk. ,4 stl. 28 eff.), o nuo jo neatsiliko „Herado“ lyderis - Gediminas Butkus(22 tšk. 8 ast. 26 eff.

Kiti komandų naudingiausi:

„Heradas“:
Dominykas Mikalajūnas(15 tšk. 7 atk. 25 eff.);
Nerijus Moisas(11 tšk. 3 stl. 19 eff.).

„Ažytėnai“:
Modestas Jankauskas(16 tšk. 17 atk. 26 eff.);
Povilas Dambrauskas(17 tšk. 4 stl. 24 eff).

SPURTAS

Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko „Pašušvys-Algilis Packaging“ ir „Valucko chebra“. Tris kėlinius „Valucko chebra“ neleido savo varžovams nutolti dviženkliu skirtumu, bet ketvirtąjį kėlinį „Pašušvio“ krepšininkai pradėjo spurtu ir laimėję kėlinį 21:10, priešininkus nugalėjo rezultatu 93-72.

Rungtynių vienareikšmiu lyderiu tapo Nojus Bukauskas(17 tšk. 5/10 3tšk. 11 ast. 32 eff.), O „Valucko chebros“ komandoje naudingumu išsiskyrė Dominykas Saudargas(20 tšk. 5 stl. 18 eff.).